*Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center

  • Wi-Fi
  • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
  • Аквапарк
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Комфортабельний готель *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center Warsaw, розташований на відстані 3.3 км від Мультимедійного парку фонтанів, оформлений паркетною підлогою, пропонує такі ключові зручності, як Wi-Fi та парковка. Місцеві визначні пам'ятки, зокрема Мавзолей боротьби та мучеництва, розташовані біля цього готелю Варшави.

Гості можуть спробувати страви європейської кухні у ресторані Parana, який розташований досить близько до готелю *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center.

На відстані майже 10 хвилин їзди машиною від гостьового будинку розташований Музей Варшавського повстання, а на відстані 25 хвилин пішки — Національна галерея мистецтв "Захента". На відстані 2.6 км від комфортабельного *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center знаходиться Королівський замок. Це помешкання розташоване на відстані майже 15 хвилин їзди машиною від національного стадіону. Лише за 5 хвилин ходьби знаходиться найближча автобусна зупинка, — Hoza 01.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center Варшава
Pokoje Goscinne Na Lwowskiej
Ціна лише для моб. пристроїв

Pokoje Goscinne Na Lwowskiej

7.1
Добре 1432 відгуки
314 м від помешкання
USD 29 USD 26
за ніч
Apart Lwowska
Ціна лише для моб. пристроїв

Apart Lwowska

327 м від помешкання
USD 31 USD 28
за ніч
Centrum Lwowska
Ціна лише для моб. пристроїв

Centrum Lwowska

7.1
Добре 1754 відгуки
327 м від помешкання
USD 26 USD 23
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    9 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    800 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Дозвілля

    • Піші прогулянки
    • Їзда на велосипеді
    • Тенісний корт
    • Сквош
    • Заняття аеробікою

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Охорона
    • Барбершоп
    • Прокат авто
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків
    • Магазини/ комерційні послуги

    Харчування

    • Вечеря

    На кухні

    • Загальна кухня

    Відпочинок

    • Аквапарк
    • Розваги

    В номерах

    • Опалення

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Картковий електронний замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • 🌇
      Готель *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center знаходиться недалеко від центру міста?
      До центру Варшави можна дістатися за 10 хвилин ходьби від готелю *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center.
    • 🚎
      Які зупинки громадського транспорту знаходяться поруч з готелем *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center?
      Найближчий автовокзал до готелю *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center" - Hoza 01, розташований лише за 5 хвилин ходьби, а найближча станція метро - " Політехніка", на відстані 10 хвилин ходьби від готелю.
    • Які послуги прокату доступні в цьому гостьовому будинку?
      У цьому гостьовому будинку гості зможуть взяти напрокат автомобілі.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    9 км

    Залізничні вокзали

    Warszawa Śródmieście Railway Station
    800 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    *Clicktheflat* Wilcza 33 Street Apart Rooms In The City Center Варшава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити